Kolín– Sokolov 1:6

Kolínští hokejisté dnes večer na domácím ledě podlehli osmému celku skupiny Západ Sokolovu. Kozlové složení zejména zkolínských odchovanců a juniorů nedokázali soupeři vzdorovat a po jednoznačném zápase utržili porážku 1:6. Jedinou kolínskou branku vsítil DavidMiška.

Mladý tým nedokázal navázat na výkon vpředposlední Roudnici ze skupiny Západ (výhra 8:3 pozn.red.) a vutkání se Sokolovem ztrácel hned od začátku.

Hosté se ujali vedení po pěti minutách hry, když vdvojnásobné přesilovce vylovili puk zpod Muzikovy lapačky. Vzápětí využil Sopr chaosu vkolínském obranném pásmu a zdorážky zvýšil náskok svéhotýmu.

Ve druhé třetině Kozlové dlouho drželi se Západočechy krok, ale pak během šesti minut dostali tři branky a bylo jasno. Nejprve zkusil zariskovat gólman Muzika, když vyjel proti samotnému rozjetému útočníkovi Sokolova. Ten ale přečetl jeho tah a skóroval do prázdné. Další skalp si připsali sokolovští vpřesilovce. Do třetice pak Dobřemysl potrestal, že mu Kozlové nechali na ledě prostor, a zmezikruží zvyšoval už na5:0.

Zkolínských nadělal hostům nejvíce problémů druhý útok. Jenže Mejzrův puk skončil vlapačce sokolovského Závorky a Morkesovu střelu zprvní Závorka zase kryl betonem. Domácí se ale přece jen prosadit dokázali. Vsamotném závěru druhé třetiny nahodil Rejthar na útočnou modrou na Čtvrtečku. Ten vypálil a jeho střelu usměrnil do branky David Miška–5:1

Ve třetí třetině se už Sokolov jen kosmeticky upravoval výsledek na 6:1, když Vrba prostřelil kolínského Muziku.

Branky a asistence: 40.Miška (Čtvrtečka, Rejtar)– 5.Dobřemysl (Polesný), 9.Sopr, 32.Kukla (Dobřemysl), 35.Kukla (Polesný, Soukup), 38.Dobřemysl (Soukup), 49.Vrba (Sopr, Jor). Rozhodčí: Chlaň– Čížek, R. Prchal. Vyloučení: 12:9. Využití: 0:1. Diváci: 500.Třetiny: 0:2, 1:3,0:1.

Kolín: Muzika– Rejthar, Přibyl, Morkes, Pýcha, Dedek, Voříšek– Šindelář, Šebesta, Miška– Mejzr, Kubát, Hloušek– Pišta, Čtvrtečka, S. Skokan– Javůrek.