V soutěži se hrály tři zápasy. Pěkný hokej předváděla ve vzájemném souboji mužstva Kocourů ze Svatbína a Pátku. Brankář Pátku předvedl v úvodní třetině několik výborných zákroků a když se na konci první třetiny trefil jeho spoluhráč Paumer, vedl Pátek po úvodní části jedna nula. V úvodu druhé třetiny Kocouři vyrovnali a v rozmezí 27. až 30. minuty pak vstřelili čtyři rychlé branky, čímž otočili skóre na 5:1. V čase 36:52 po souboji u mantinelu odešli pátečtí hokejisté na protest proti příliš tvrdé hře soupeře z ledu a utkání tak bylo ukončeno.

Zlepšenou formu z posledních zápasů potvrdili Běchovičtí, kteří vysoko porazili Brkouny. Brkouni se letos trápí a nezažívají vůbec povedenou sezonu.

V souboji Peček a nymburských Hokejek se oba týmy sešly v silných sestavách, a tak se hrál pohledný hokej. Pečečtí rozhodli o svém vítězství na začátku druhé třetiny, kdy během čtyř minut vstřelili čtyři branky a dostali se do vedení 7:1. Hráči Hokejek postupně náskok snižovali a na začátku třetího dějství snížili na 7:4. Vzápětí však Pečky opět odskočily na rozdíl čtyř branek a tento gól zlomil Hokejkám vaz. Hokejky sice ještě snížily na rozdíl dvou branek a zkusily power play, v ní však inkasovaly podeváté.

Výsledky zápasů: Kocouři – Pátek 5:1 (0:1, 5:0 nedohráno), Brkouni – Běchovice 3:10 (1:5, 0:3, 2:2), Pečky – Hokejky Nymburk 9:6 (3:1, 4:2, 2:3).
Příští zápasy: Běchovice – Buldoci Poděbrady (so 15:15), Brkouni – Phantoms Lysá nad Labem (so 17:30), Mochov – Český Brod (ne 11:00), Tsunami Nymburk – Hokejky Nymburk (ne 15:45), Pátek – Pečky (ne 18:00), Hornets – Kocouři (ne 20:15).