Zlín – Kolín 0:3

V systému hraném na dvě vítězství měli lepší pozici před utkáním domácí Medvědi, kteří v prvním kole uspěli na ledě kolínských Draků 3:1, a tudíž do sobotního zápasu vstupovali v roli favorita. Od začátku však bylo zřejmé, že papírové předpoklady jsou ty tam.
Už ve druhé minutě to potvrdil kapitán domácích Pavel Kubeš, který vstřelil první branku utkání, a poslal tak Draky do vedení 1:0. I když se během dalších téměř dvaceti minut hrálo bez branek, kolínští hráči drželi na svých hokejkách řadu gólových šancí. Skóre utkání se měnilo až ve třetí třetině. Draci rozhodli o svém vítězství během tří minut a definitivně tak zhatili plány Zlína. U obou branek stál znovu Kubeš. Nejprve sám zvyšoval na 2:0, a vzápětí přihrával na branku Zdeňku Šafránkovi. Kolínští Draci si tak vynutili třetí zápas série, který byl na pořadí následujícího dne též ve Zlíně.
Branky: Kubeš 2, Šafránek. Třetiny: 0:1, 0:0, 0:2.

Zlín – Kolín 1:2

Scénář nedělního rozhodujícího utkání začal zcela odlišně nežli sobotní duel. Zlínští se do hostů z Kolína pustili hned od začátku, a dali tak najevo, že sobotní prohra byla pouhým zaváháním na cestě k bronzu. Potvrzení přišlo v osmé minutě, kdy domácí Zdeněk Hábl otevřel skóre utkání a Medvědi vedli 1:0. Draci se ale nevzdávali a ještě v závěru první části je gólem do šatny vrátil do hry Radek Dobruský.
Od druhé třetiny začala naprosto vyrovnaná bitva, boj o každičký kousek ledu a vítězně z něj vyšli kolínští. Domácí už se totiž gólově neprosadili, a Kolínu tak stačila k výhře branka z dvacáté minuty, kterou do sítě dopravil po skvělé Pabstově nahrávce Šafránek. Po třech letech neúspěchů se tak Draci radují z třetího místa a pomyslného bronzu.
Branky: Dobruský, Šafránek. Třetiny: 1:1, 0:1, 0:0.
Víkendová sestava Kolína: Uhlemann, Boček - Pabst, R.Buhr, Hron –Kubeš, Dobruský, Šafránek,V. Buhr, Novák, Anderle, Raul. Trenér: Stanislav Tejkal.