Kolín - Karlovy Vary
2:8

V celku jasný průběh mělo sobotní utkání Kolína s aktuálním druhým celkem tabulky a loňským vítězem soutěže. Karlovy Vary v Kolíně dovolily domácím jednu třetinu udržet tempo hry, ale od druhé třetiny ledové ploše jasně vévodily. Do kolínské branky posílaly jeden puk za druhým a nakonec vyhrály jednoznačně o šest branek.

Branky: Raul, Bejvl
Třetiny: 0:1, 1:4, 1:3
Kolín: Boček – Kubeš, Raul, R.Buhr, Bejvl, Novák, V.Buhr, Glier, Dobruský, Hron, Najbrt, Hrdý

Kolín – Sparta Praha
2:0

V neděli narazili kolínští na dalšího těžkého soupeře. Sparta se několik let pohybuje na předních pozicích tabulky a loni bojovala ve finále o celkové prvenství, nakonec skončila druhá. V neděli se jí ale v Kolíně moc nedařilo. Troskotala na perfektní hře domácích, případně na gólmanovi Bočkovi.

Draci nakonec Sparťanům nedovolili vsítit ani jeden gól. Sami se trefili dvakrát. Nejdříve úspěšně zakončoval Kubeš a ve druhé třetině zvyšoval na rozdíl dvou branek německý reprezentant v kolínském dresu Robert Pabst. Kolín tak zaslouženě vyhrál 2:0.

Branky: Kubeš, Pabst
Třetiny: 1:0, 1:0, 0:0
Kolín: Boček - Kubeš, Raul, R.Buhr, Bejvl, Novák, V.Buhr, Glier, Dobruský, Hron, Najbrt, Hrdý