Špatný začátek, výtečný konec. Tak by se dal krátce shrnou pondělní výkon kolínských Kozlů. Potom, co v prvním dějství ztráceli už dva góly, zabrali v poslední dvacetiminutovce a připsali si další remízu. Tentokrát 4:4 „Zápas jsme velmi špatně začali. Nebruslili jsme, nebyli jsme důrazní, a díky tomu jsme prohrávali. Od druhé třetiny jsme byli lepší, ale zase jsme neproměňovali šance. Chyběl nám důraz před brankou,“ stěžoval si po zápase kolínský kormidelník Stanislav Bednář. I tak byl ale s remízou spokojený.

V kolínském dresu se už podruhé za sebou představil mladý útočník z Jihlavy David Jonáš. „Je tady na zkoušku. O jeho angažmá se rozhodne tento týden. V pátek zahrál dobře, dneska to bylo o něco horší, ale hráče potřebujeme. A nejeví se nějak špatně. Myslím, že by mohl být posilou,“ řekl na adresu třiadvacetiletého forwarda kouč Bednář.

S Kozlem na hrudi prozatím nebylo vidět navrátilce Martina Rejthara. Urostlý bek zatím na soupisce Kolína v přípravě nefiguroval. „Ale do sezony s ním počítáme,“ uklidňuje fanoušky Bednář s tím, že Martin Rejthar zvaný Kejta ještě během září musí dořešit pracovní záležitosti. „Na tréninky ale chodí. Ale stíhá tak tak. Přijde třeba až pět minut před začátkem. Ale dohodnuti jsme, bude za nás hrát,“ doplnil kouč.

Všímaví diváci mohli při pondělním zápase také zaznamenat předčasný odchod do kabin Milana Pomichálka a Josefa Malého. „Pepík má zraněná třísla a Milanovi praskla brusle,“ nic jiného v tom není,“ objasnil Stanislav Bednář.

Tereza Hölzlová