Kolínský mančaft se navíc potýká sohromnou marodkou. Středeční utkání odehrál se čtyřmi juniory vsestavě a na post beka se musel postavit už podruhé za sebou iútočník Václav Čtvrtečka. „Máme teď jen čtyři beky. Bylo jich sedm. Ale Rejthar skončil, Heřmanský je zraněný a Pýcha má zápal plic,“ konstatoval Bednář. „Když nemáme hráče, tak musíme sáhnout po juniorech. Musí se zapracovávat, ale nejde to samo od sebe. Musí se to naučit, dělají chyby, ale jiná cesta není. Junioři měli hrát už loni a dneska by to vypadalo jinak,“dodal.

Kuloáry se navíc nese, že se znovu vrátily potíže snevyplacenými penězi na výplatách. „Nepřísluší mi otom hovořit. Na to se zeptejte manažera. To co bylo, bylo skvělé, ale už to pominulo a přes týden je situace špatná. Hráči mají vhlavách jiné věci,“ řekl mnohoznačně šéf kolínské střídačky.

Proti Milevsku zároveň nemohli nastoupit kolínští odchovanci, kteří nyní působí ve Spartě Praha a vHradci Králové. „SHradcem ještě není vše dořešené a Sparťané nemohli přijet, protože je čekajíí dva těžké zápasy se Slavií a Plzní a trenér je chce mít na trénincích. Žádá, aby byli odpočatí. Příští středu proti Táboru by ale hrát měli. Mám to slíbené,“ vysvětlil Bednář absenci extraligových „mladých pušek“.

 

Rozhovor s útočníkem Václavem Čtvrtečkou, který tentokrát zaskakoval na postu obránce, čtěte ZDE.