A další cíle?
K postupu do vyřazovacích bojů se přiřazují další tužby, a to zlepšení bodových zisků v podzimní části a hlavně na domácím hřišti, což bylo mínus loňské sezony. Díky tomu pak chceme začínat v play-off na domácí půdě. To je další mínus z loňské sezony, kvůli kterému jsme vypadli 
v semifinále se Spectrem.

Takže na novou sezonu se těšíte?
Těšíme. Klukům už svrbí ruce a těší se na novou sezonu (smích).

Proběhly v létě nějaké změny 
v sestavě?
Změny v sestavě jsou zatím dvě. Zaprvé kariéru ukončil dlouholetý všestranný hráč Libor Novotný alias Esa, kterému jménem klubu děkuji za léta úmorné a občas bolestivé reprezentace kolínských barev na hokejbalových hřištích. 
Za druhé kádr rozšíří dvojice dravých mladých pušek. Flídr a Vaněk. Doufáme, že provětrají soupeřovy obrany. Více nechci prozrazovat, neboť je to ve stádiu vyjednávání.

Jak probíhala letní příprava?
Letošní letní příprava probíhala individuálně. Hráči chodili na tréninky a konec prázdnin byl okořeněn desetibojem, který jsme absolvovali na kolínském atletickém stadionu.

Úvodní utkání sezony máte přesunuto až na nadcházející víkend. Poprvé si tedy letos zahrajete na domácím hřišti v neděli 16.9. od 14.00…
Hrajeme proti Spectru. Doufám, že v klucích zbylo trošku toho zdravého vzteku z loňské sezony a vrátíme Spectru alespoň částečně naše vyřazení. Nebude to ale nic jednoduchého, protože den předtím hrajeme s v Benátkách a ten zápas v nohách na úvod sezony bude určitě znát.

Domácí zápasy Kolína – podzim
Neděle 16. 9.
Kolín – Spectrum Praga 14.00
Sobota 22. 9.
Kolín – Ďáblové Praha B 16.00
Pátek 28.9.
Kolín – HBC Hostivař B 16.00
Sobota 13.10.
Kolín – South Park Cows 11.00
Sobota 27.10.
Kolín – SK Kelti Nižbor 15.30
Sobota 3.11.
Kolín – Bohemia Ďáblice 14.00
Sobota 17.11.
Kolín – Rafani Praha 14.00
Sobota 1.12.
Kolín – Benátky n. Jizerou 14.00