Žabonosy – Slaný 2:6

O první třetině by se ještě dalo mluvit jako o vyrovnané, přesto hosté značně vystrkovali růžky. Nicméně do vedení šli domácí. Své excelentní ruce předvedl poněkolikáté v sezoně Michal Král a v sedmé minutě poslal svůj tým do vedení.
To byl ale pro Žabonosy jeden z mála světlých okamžiků zápasu. Pak už se u kormidla drželi hosté. Druhou třetinu vyhráli suverénně 3:0.
Když na začátku poslední dvacetiminutovky přidali čtvrtý gól do branky domácích, nebylo o čem hovořit. Bylo rozhodnutu. Za domácí ještě upravoval výsledek obránce Novák, který v přesilové hře umístil přesně střelu od modré, ale na dělbu bodů to vliv nemělo.
Slaný si odvezl všechny tři a v tabulce se posunul na osmou příčku před deváté Žabonosy.

Branky: Král, Novák. Třetiny: 1:0, 0:3, 1:3.
Žabonosy: Hušek (od 49. Miřatský) – Hnida, Holoubek, Nedbal, Novák, Smítka, From - Honz ml., Honz st., Š. Kunášek – Kozdera, Král, Terč – Jelínek, Svoboda, Hutla.