Žabonosy nestačily na rezervu Mladé Boleslavi

Kolín -V sedmém kole hokejové krajské ligy mužů hostil celek Žabonos béčko Mladé Boleslavi.

27.10.2009

Z utkání Žabonosy - Králův Dvůr (3:2 po nájezdech).Foto: Deník/Michal Bílek

Žabonosy – Mladá Boleslav B 3:4

Běží poslední čtyři minuty utkání. Domácí Žabonosy vedou těsně 3:2. V poslední třetině měli na hokejkách několik šancí ke zvýraznění náskoku, ale nedali. A nakonec toho taky litovali. Hosté totiž v posledních minutách hry dvakrát poslali kotouč za záda domácího gólmana a zápas otočili. Z kolínského ledu si tak odvezli tři body a Žabonosy se díky prohře ve vyrovnané tabulce propadli na osmé místo.

Branky: Hutla, Honz, Kozdera. Třetiny: 1:2, 2:0, 0:2.
Žabonosy: Muzika - Hnida, Chochola, Nedbal, J. Kunášek, Smítka, From - Honz st., Kolář, Hutla, Kozdera, Š. Kunášek, Holoubek, Svoboda,Hasil.

(Tereza Hölzlová)

27.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Petr Korál pokřtil kapele Benefit novou desku, asistovali u toho Blue Bucks a Telegraf.
129

OBRAZEM: Petr Korál pokřtil kapele Benefit novou desku

Mezinárodní den archeologie přilákal malé i velké

Kolín /FOTOGALERIE/ - Regionální muzeum v Kolíně připravilo na sobotu zajímavý program při příležitosti Mezinárodního dne archeologie. Něco zajímavého pro sebe si v něm našli malí i velcí, fundovaní průvodci dokázali vždy přizpůsobit svůj výklad věku návštěvníků nebo třeba regionu, odkud do kolínského muzea přijeli.

Volby 2017 v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni

Kolínsko - Jak vypadaly parlamentní volby v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni?

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

OBRAZEM: Druhý volební den na Kolínsku

Kolínsko - Také druhý den voleb do poslanecké sněmovny provázela na Kolínsku hojná účast voličů. Přes 50 % hlásily volební komise v sobotu dopoledne v Polepech, Zásmukách, Doubravčanech a řadě dalších míst.