Žabonosy - Slaný 1:7

Tak tenhle zápas si Žabonosy za rámeček nedají. Před domácím publikem se jim tentokrát vůbec nedařilo. Po první třetině vedly zásluhou branky Štěpána Kunáška z oslabení, ale to bylo vše.

Domácí hokejisté už poněkolikáté doplatili na nedisciplinovanost. Přesilovkový tlak hostí vyvrcholil ve druhé půlce druhé třetiny, kdy během pěti minut poslali za Huškovy záda pět branek. Tím jednoznačně rozhodli o osudu utkání. V poslední třetině Žabonosy už nekladly odpor, a tak hosté jen upravili na konečných 1:7.

„Zase jsme prohráli naší nedisciplinovaností. Když máme po druhé třetině čtrnáct vyloučených, tak se s tím dá těžko vyhrát. Někdy mi i přijde, že se spíš bavíme s rozhodčím, než hrajeme. Pak nás trestá o to víc. Je fakt, že některé zákroky nám pískat nemusel, ale na ledě rozhoduje rozhodčí a ne hráči,“ přiznal po utkání trenér Žabonos Josef Hnida.

Branka: Š. Kunášek. Třetiny: 1:0, 0:5, 0:2. Žabonosy: Hušek - Chochola, Hnida, Nedbal, Smítka, From, J. Kunášek – Honz ml., Honz st., Kolář - Turyna, Král, Kozdera - Hasil, Holoubek, Svoboda - Hutla, Š. Kunášek.

(Tereza Hölzlová)