V sobotu si přivezli tři body z Kralup. Výhra 4:3 znamená posun v tabulce směrem vzhůru na třetí místo. Rozhodující náskok si Žabonosy vytvořily už během první třetiny, kdy třemi góly postavily pevný základ k těsné výhře. Dvakrát z toho využili přesilové hry.

Po bezbrankovém druhém dějství domácí snížili náskok ve třetí části, ale hosté rozhodli záhy. Karel Kozdera našel volného Michala Krále, který nekopromisně zvýšil znovu na rozdíl dvou branek 2:4. V závěru zápasu domácí zkusili ještě power play, které jim vyšlo a kosmeticky upravili výsledek na 3:4. „Musím pochválit gólmana a druhou pětku. Výborný výkon,“ řekl stručně, ale jasně trenér Hnida starší.

Branky: 2 Král, Turyna, Hnida. Třetiny: 1:3, 0:0, 2:1. Žabonosy: Hušek – Hnida, Chochola, Nedbal, Novák, From – Terč, Honz, Heřmánek – Turyna, Král, Kozdera – Holoubek, Svoboda, Jiránek.