Chceš si zahrát? Když pískám já, tak ne!

Kolín - Ne, že by podobnou větu v neděli hlavní rozhodčí na kolínském zimním stadionu řekl, ale v podstatě by se tak dal interpretovat jeho předzápasový výrok: „Budu pískat všechno.“

29.11.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Martin Sidorják

Jak to? Na utkání ligy mladšího dorostu mezi Kolínem a Benátkami nad Jizerou totiž hlavní sudí Marcel Dolejší rozdal rekordní počet minut. Kolik? Více jak sto. Přesně 168 trestných minut.

Domácí z toho urvali minut celkem 51 za třináct dvouminutových trestů a jedno vyloučení na pět minut plus do konce utkání.

Hosté si domů kromě rance gólů (prohráli 1:8 pozn.red.) odvezli také ranec 117 trestných minut. Celkem se provinili šestnáctkrát za dvě minuty, jednou obdrželi desetiminutový trest za nesportovní chování a hned tři hráči nedohráli, protože si vysloužili pět minut plus trest do konce utkání.

A ponaučení? Když pískám já, tak pozor na fauly i pusu? Nebo snad počátky totálně bezkontaktního hokeje? Kdo ví. V neděli však sudí svým neobvyklým trendem pískání zaskočil úplně všechny.

(Tereza Hölzlová)

29.11.2010
Sjezd Vavřineckého potoka 2017   Foto: archiv organizátorů
3

Bára Špotáková si divokou vodu radši nezkusila, za rok to možná napraví

Neštěstí nebylo opravdové, šlo pouze o cvičení.
94

Záchranné sbory zachraňovaly osoby po srážce vlaků, naštěstí šlo o simulaci

KRIMI MIX: Ukradli peníze, maso i jízdní kolo

Kolín - Přinášíme vám krimi zprávy z Kolína.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Město bude výstavbu střediska platit ze své kasy

Kouřim - Zdravotní středisko v Kouřimi bylo velkým tématem letošního roku. Vedení města se rozhodovalo, zda zázemí pro lékaře vybudovat přímo na historickém náměstí nebo raději v těsné blízkosti základní školy. Vedení města a zastupitelé nakonec pro případnou výstavbu zdravotního střediska ve města zvolili variantu v ulici Čs. armády s byty.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme další školáky ze Základní školy v Plaňanech

Kolín - Představujeme vám dvě třídy ze Základní školy v Plaňanech.