Tábor – Kolín 3:2

Kdekdo je před zápasem odepisoval. Ale oni se předvedli v tom nejlepším světle. Téměř dvě třetiny byli lepším týmem, nakonec ale domů odjížděli s prázdnou. Hokejisté Kolína na jihu Čech smolně prohráli. „Bohužel jsme neproměnili šance,“ hlesl vedoucí kolínského mužstva Rudolf Musílek. „Škoda, na bod tady bylo,“ dodal.

Jako první se ukazatel skóre změnil díky Kozlům. Do vedení je dostal na konci druhé třetiny Kubišta. Hosté poté vstřelili ještě jeden gól, ale ten jim rozhodčí neuznal. „Mělo to být pro hru vysokou holý. Ale ani sám rozhodčí nevěděl, z jakého důvodu tu branku neuznal. Měl v tom zmatek,“ podotkl Musílek.
To hosty rozladilo a na začátku třetí třetiny během tří minut dvakrát inkasovali. O chvíli později sice vyrovnal Šebesta, jenomže poslední slovo patřilo domácím.

Branky: 44. Hubáček (Györi), 47. Kupec (Mikeska, Kocar), 56. Kupec (Kocar, Mikeska) – 37. Kubišta (Hruška, Hrčka), 53. Šebesta (Pomichálek, Čtvrtečka). Rozhodčí: Němec. Vyloučení: 5:4, navíc Šebesta a Čtvrtečka 10 minut OT (oba K). Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 400. Třetiny: 0:0, 0:1, 3:1. Kolín: Melňa – Hrčka, Procházka, Ivičič, Pýcha, Heřmanský, Morkes – Miška, Kubišta, Hruška – Mejzr, Taragel, Kubát – Šebesta, Pomichálek, Čtvrtečka – Pišta, Hutla.