Podobně na tom byl bývalý kapitán Martin Rejthar, který se po utkání s Velkým Meziříčím rozhodl přerušit své působení v týmu. „Dokud nedostanu nasmlouvaný plat, tak hrát nebudu,“ řekl obránce. I jemu bylo řečeno, že peníze dostane v úterý. „Jenže nikdo se mi ani neozval.“

Brankář Radovan Biegl odchytal za Kolín pět zápasů, nyní získal extraligové angažmá ve Zlíně. „Peníze od Kolína nemám. Vůbec nikdo mě ani do dnešního nekontaktoval,“ prozradil po včerejším tréninku přímo ze zlínského stadionu Luďka Čajky. „Abych řekl pravdu, tak už mě ten klub nezajímá.“ I slovenský útočník Peter Barinka má v Kolíně pohledávku. S ním však sponzor komunikuje. „Volal mi před chvilkou. Část peněz mám vyplacených, část ještě dostanu.“ Barinka byl do Zlína zapůjčen Kolínem na měsíční zkoušku.

Jozef Chomiak se včera vrátil z obchodního jednání v cizině. Potíže v hokeji vysvětluje problémy v podnikání. Minulý čtvrtek zrušil personální agenturu. „Platební morálka firem, s nimiž jsme spolupracovali, byla špatná. Dluží nám více než milion korun a já dlužím svým zaměstnancům. Musel jsem změnit finanční toky a penězi, určené pro hokejisty, rychle uspokojit jiné závazky,“ podotkl. „Je mi to nepříjemné, ale do dvou týdnů bych měl problémy vyřešit,“ dodal Chromiak.