SC Kolín – Písek 0:5

Kozlové od začátku hráli dost nejistě. Nepřesně rozehrávali, zbrkle se zbavovali puků. Před píseckou brankou tedy moc horko nebylo. Ale ani před tou kolínskou to zrovna nevřelo. Hosté podobně jako Kolín nepředváděli moc pohledný hokej. Vytvořili si ale aspoň vyložené šance a jednu z nich využili po jedné ze špatných kolínských rozehrávek.

Kolín si do statistik tutovek nezapsal nic. Podobné to bylo i ve druhé části. Ale jen ze strany domácích. Písečtí dokázali přebrat otěže zápasu a třemi góly dali jasně najevo, že body v Kozlí aréně nechat nehodlají. Po třech brejkových situacích vedli už 4:0 a to ten čtvrtý gól dali dokonce v oslabení.

V poslední části přidali ještě pátý kousek a z kolínského ledu si odvezli bez potíží tři body. Písek si tak upevnil pozici na špici tabulky, Kolín na opačném konci. Po dvacátém kole stojí v nadupané tabulce na posledním místě.

Branky: 13. Rezek (Kořánek), 27. Šulčík (Květoň), 36. Mošovský (Míka, Suchánek), 37. Horšálek (Rezek), 44. Šulčík. Rozhodčí: Smitka – Daněk, Prokop. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. Oslabení: 0:1. Třetiny: 0:1, 0:3. Diváků: 374.

Kolín: Blažek – Nedbal, Hanzl, Pýcha, Přibyl, Kopecký, Procházka – Skokan, Pospíšil, Malý – Mejzr, Pomichálek, Kubišta – Musil, Kubát, P. Morkes – Javůrek, Beňovský, Ježek.

(Tereza Hölzlová)