„To, že nedáme góly, to je na nás, útočnících, ale na druhou stranu my pak z každého druhého protiútoku inkasujeme. Tím nechci říct, že by za to mohli gólmani, může za to celá lajna.

Je to pořád ta samá písnička…
Ano. Připadá mi, že takto hrajeme několik posledních zápasů. Máme šance, tlačíme. I soupeři nám říkají, že hrajeme hezký hokej. Ale prohrajeme 1:4, 1:3. Naposledy teď takovou rychtu (prohra 3:8 s Pelhřimovem pozn.red.). Zápasy jsou docela podobné. Musíme s tím něco udělat a změnit to.

Je to trápení…
Je to trápení. Dopředu sem tam i nějaké góly dáme, vyjma toho zápasu s Pelhřimovem, ale hrozně blbě to rozebíráme dozadu.

V poslední třetině vás paradoxně k výsledku (Kozlové prohrávali 1:7 pozn.red.) povzbuzovali od první do dvacáté minuty fanoušci. Vypadalo to, jak když vás k dvěma gólům dohnali právě oni…
Když už lidi přišli, tak jsme chtěli, abychom nedostali takový výprask nebo aby to aspoň nějak vypadalo. Samozřejmě, když fandí fanoušci, hraje se o mnoho lépe. Když by to tak bylo od začátku, bylo by to super. Bohužel my jsme je nepodpořili tím, že bychom dali nějaký gól na začátku.

Další zápas máte v neděli, takže vás čeká týden volna. Co slíbíte fanouškům před dalším mačem?
Můžu jim jen slíbit, že uděláme maximum proto, aby se to změnilo a aby zápasy vypadaly minimálně skórově jinak. Musíme si s kluky sednout, vyříkat si to a hodně věcí změnit.