Kolín – Pelhřimov 3:8

Když se hosté trefili už po třiadvaceti vteřinách hry, každý domácí fanoušek doufal, že je to jen nepovedený začátek zápasu. Jenže jak Kozlové začali, tak taky skončili.

Hosté na kolínském ledě proměnili osm z jednadvaceti pokusů a bez debat si odvezli tři body. Kozlové se za jejich střeleckou efektivitou jen se závistí ohlíželi. Sami proměnili jen tři pokusy ze třiačtyřiceti.

Děsivá produktivita Kolína, minely v obraně a ne zrovna nejlepší den obou gólmanů, k tomu navíc osmatřicetiprocentní střelecká úspěšnost hostů a výsledek byl hotový. Debakl Kolína.

I když to bodové misky vah zdaleka nepřeváží, tak je však nutné zmínit jedno. Kozlové prohrávali už 1:7, ale na ledě nepolevili. Fanoušky, kteří je posledních dvacet minut bez pauzy podporovali, nakonec odměnili alespoň dvěma dalšími góly. Malá sympatická útěcha v moři marnosti a střeleckého trápení.

Rozhovor s kapitánem Josefem Malým a komentář trenéra Václava Ráce čtěte ve středečním vydání Kolínského deníku.

Branky: 17. Jankovský (Ježek, Cerk), 56. Malý (Kadlec), 58. Šafránek (Nedbal) – 1. Jelínek (Bezděk), 12. Votápek (Kasalý F.), 20. Kubát (Hadrava Martin, Hadrava Marek), 27. Votápek (Suk), 35. Hrbatý (Hadrava Martin), 38. Kubát (Hadrava), 44. Tecl (Plachý), 56. Plachý (Tecl, Bezděk). Rozhodčí: Vokřál – Marek, Rybáček. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:3, 0:3, 2:2. Diváci: 600.
Kolín: Brázdil (od 21. do 38. Moravec) – Nedbal, Skokan, Pýcha, Hanzl, Barták, Březina, Kopecký, Špringl – Kadlec, Šafránek, Malý – Pospíšil, Kubát, Morkes – Janovský, Cerk, Ježek – Vágner.