Kolín – Nymburk 3:3

O první branku utkání se postarali domácí, když Mejzr naservíroval puk Čtvrtečkovi přímo před odkrytou branku. Pak se ale ujali slova hosté a Kozlové po tradiční nedobré druhé třetině a slabém začátku posledního dějství prohrávali už 1:3. Nakonec se ale vzepřeli a zápas dovedli do remízového stavu.
Na rozdíl jediné branky snižoval junior Javůrek střelou z mezikruží a třetí kousek přidal Skokan po dorážce Nedbalovy rány.
„Na všech předešlých trénincích jsme defacto jen bruslili, zatím jsme pořádně nenacvičovali, a to bylo dnes vidět. Navíc jsem vystřídal všechny hráče, včetně pěti juniorů. Hra měla taktické chyby, ale to se do začátku sezony odstraní,“ okomentoval po utkání výkon svých svěřenců kolínský kouč Stanislav Bednář.

Branky: 9. Čtvrtečka (Mejzr), 52. Javůrek (Musil), 57. Skokan (Nedbal) – 32. Hloušek (Mareš), 34. Vacrk, 44. Protivný (Martinec). Rozhodčí: Kubeš – Tasch, Špringl. Třetiny: 1:0, 0:2, 2:1.
Kolín: Blažek – Procházka, Nedbal, Kopecký, Drobný, Pýcha, Morkes, Barták – Skokan, Pospíšil, Malý – Nekvasil, Pomichálek, Jonáš – Čtvrtečka, Kubát, Mejzr – Ježek, Javůrek, Musil - Beňovský.