Petr Muzika – Do začátku letošní sezony vstupoval jako kolínská brankářská trojka, ale díky odchodu Jara Melny a zranění Jakuba Krále se vyšvihl až na post jedničky. Loni byl odejit kolínské juniory a hrál jen florbal.

Vojtěch Přibyl – Sedmnáctiletý mladík se hlásí z angažmá v Liberci. Už v první polovině sezony vypomáhal místní juniorce, pak mu ale vypršel střídavý start a v Kolíně k vidění nebyl. Nyní je k dispozici seniorskému týmu.

Petr Pýcha – Devatenáctiletý bek je původem z Nymburku, ale od mladí hraje v Kolíně. Patří k vůdčím osobnostem kolínské juniorky. Od prosince se trvale zapojil rovněž do áčka.

Radim Dedek – Jednadvacetiletý obránce loni naskakoval na výjimku za kolínské juniory. Na začátku letošní sezony se ale do přípravy s áčkem nezapojil a až v průběhu sezony začal hrát za Žabonosy. Nyní se vrací do kolínského kádru.

Radim Voříšek – Znalci si ho mohou pamatovat už z loňska, kdy byl hráčem kolínských juniorů. Královehradecký bek se na začátku sezony rozhodl, že si pokusí urvat místo v domácím mužstvu v extralize juniorů. To se mu podařilo, ale jen částečně a nyní ho budeme znovu vídat mezi Kozly.

Jan Hloušek – Mladý útočník má své kořeny také v Hradci Králové, ale byl odchován v Mladé Boleslavi. Na začátku letošní sezony se vypravil do Kutné Hory, kde se však neujal a zamířil do Kolína. Tady si vybudoval pozici vedle dalších mladíků Mejzra a Kubáta.

Pavel Kubát – Dvacetiletý centr se loni vrátil z hostování na Kladně a rychle se zapojil jak mezi kolínské mladíky, tak do týmu seniorů. V poslední době se začíná razantně hlásit o slovo.

Martin Mejzr – Největší talent posledních let. I když letos stabilně naskakuje za muže v druhé lize a v lize juniorů má odehranou zhruba polovinu zápasů, tak mezi mladíky jednoznačně vévodí kanadskému bodování.

Petr Javůrek – Do Kolína se vrátil na začátku sezony z Hradce Králové. Hlavním působištěm sedmnáctiletého útočníka je především tým juniorů. V několika zápasech dostal ale šanci zahrát si za muže.

Jiří Pišta – V letní přípravě nevybojoval místo v domácím Hradci Králové, a tak zamířil do Kolína. Mezi juniory se zařadil okamžitě na vrchní pozice a příležitosti dostává i v áčku.

(höl)