Jindřichův Hradec – SC Kolín 5:2

Kozlové měli před utkáním jisté třetí místo. V případě výhry a zaváhání Benešova by se ale posunuli před něj, jenomže na jihu Čech prohráli a nakonec jim po základní části patří bronzová pozice.

Kolín zaspal začátek utkání a během první třetiny inkasoval tři góly. „Z naší strany to byl katastrofální výkon. Kluci byli snad ještě v autobuse. Pak nebylo o co hrát,“ uvedl vedoucí Kolína Rudolf Musílek.

Hosté ani po pauze nepředvedli nijak oslnivý výkon a domácí přidali další dva góly. Až poté začali do černého mířit i Kolíňáci. Stačilo to však pouze na korekci výsledku. „Soupeř se dostal do vedení pět nula. Pak už tolik neútočil. Určitě jsme už odehráli lepší zápasy,“ přiznal Musílek.

Na Kolín tak v prvním kole play off čeká Nymburk. První zápas se hraje na kolínském ledě v úterý od 18.00 hodin.

Branky a nahrávky: 7. Kupec (Bula, Dvořák Ma.), 9. Dvořák Ma. (Chmel), 20. Matušík (Dvořák Mi.), 23. Mařík (Heršálek), 30. Milotinský (Dvořák Ma.) - 32. Dulovec (Pospíšil, L. Skokan), 45. Pýcha (Morkes, Kubišta). Rozhodčí: Hejduk - Hák, Zíka. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. Oslabení: 0:1. Diváků: 825. Třetiny: 3:0, 2:1, 0:1.

SC Kolín: Brázdil (od 31. Blažek) - Pohl, Procházka, Kubát, Drak, Pýcha, Přibyl – Malý, Musil, L. Skokan – Dulovec, Pospíšil, Mejzr – Morkes, Kubišta, Manhart – Ježek, Pecka, Čtvrtečka.