Kolín – Hodonín 1:2

Ve druhé třetině přetavil úsilí Kolína v branku Šafránek. Ten se v přesilovce pět na tři dostal k vyraženému kotouči a nekompromisně ho uložil za záda hodonínského Baruse.

Kozlové pak drželi úzké vedení dlouho, patnáct minut. Nakonec ale sklapla klec, Kolínští vedení neudrželi. Hostům se podařilo v útočném pásmu vyhrát buly. Peš posunul puk na křídelníka Špoka a ten vyrovnával pod víko.

A ani remízový bod a bonusové prodloužení Kolínu nezůstalo. Hosté totiž využili zaváhání domácích v útočné třetině a po úniku Sajdla byl k faulu donucen Pácal. Sudí nařídil trestné střílení a Sajdl v něm nezaváhal. Hodononští Drtiči se v tu chvíli ujali vedení a zbylých šest minut ho drželi. I když Kozlové ještě kousali.

Nutno dodat, že se hrál pohledný kvalitní hokej z obou stran a plichta by mu slušela. Na obou stranách se v brankách blýskli vynikajícím výkonem gólmani a na obou stranách nechyběly jasné gólové šance. Namátkou, kolínského Malého Barus vychytal lapačkou, Cerkovi zase vystavil betony. Na druhé straně Brázdil v brejku zastavil Fiedlera nebo po Špokově pokusu zazvonilo břevno. Zkrátka šancí bylo k vidění požehnaně a nakonec se po fotbalovém skóre z vítězství radovali hosté.

Branky: 33. Šafránek (Pýcha, Morkes) – 48. Špok (Peš), 55. Sajdl (TS). Rozhodčí: Kareš – M. Tasch, R. Špringl st. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 550. Třetiny: 0:0, 1:0, 0:2.
Kolín: Brázdil – Nedbal, Hanzl, Pýcha, Pácal, Richter, Špringl, – Cerk, Kadlec, Malý – Pospíšil, Šafránek, Morkes – Skokan, Zumr, Ježek.