Kolín - Chotěboř 8:3

Střelecky duel Kozlům vyšel stoprocentně. Branku hostí trefili hned osmkrát, a na úvod přípravy se tak gólově pěkně namlsali. Zvítězili 8:3.

Jinak ale bylo znát, že příprava na novou sezonu je teprve v začátcích. „Tak nějak jsme to odehráli. Že se vyhrálo, tak se vyhrálo. Nedá se ještě mluvit ani o hokeji. Polovinu zápasu nebylo přes mlhu pořádně vidět, led byl špatný, my hráli teprve po čtyřech trénincích. Zkrátka první přípravný zápas, nepředvedli jsme nic světoborného,“ shrnul trenér Kolína Stanislav Bednář.

Do utkání se zapojili všichni připravení hráči. Kromě zahajovací patnáctky, i čtyři náhradníci ze střídačky. Kouč Bednář dal hned napoprvé šanci třem juniorům. „Samozřejmě s nimi počítáme i do dalších zápasů. Budou teď pravidelně naskakovat a budeme točit se sestavou. Vždycky se někdo v průběhu svlékne a junioři je nahradí,“ slibuje Bednář.

V utkání proti Chotěboři vystřídali junioři Barták, Cerk a Ježek Nedbala, Pomichálka a Dulovce. „Bylo to předem domluvené. Příště se zase půjde svléknout někdo jiný,“ vysvětlil Bednář.

Branky Kolína: 7. Pomichálek, 7. Musil, 10. Skokan, 11. Hloušek, 18. Pomichálek, 33. Pospíšil, 47. Malý, 48. Kubát. Rozhodčí: Kubeš – Tasch, Špringl. Třetiny: 5:2, 1:1, 2:0.
Kolín: Blažek (od 31. Brázdil) – Nedbal, Procházka, Kubát, Poláček, Přibyl, Pýcha, Barták – Skokan, Musil, Malý – Mejzr, Kubišta, Pospíšil – Pomichálek, Hloušek, Dulovec – Manhart, Cerk, Ježek.

(Tereza Hölzlová)