Kolín – Benešov 0:4

Kozlové na domácím ledě zatím prohráli v řádné hrací době jen jednou. Na začátku sezony podlehli o dva góly (3:5) právě benešovským Lvům. Pak už si z každého domácího utkání odnesli aspoň bod. A několik týmu dokonce poslali domů s pěkným přídělem. Proti Benešovu se jim ale doma evidentně nedaří.

I ve druhém domácím zápase s nimi prohráli. A tentokrát nedokázali vstřelit ani gól. Zatímco benešovští vstřelili rovnou čtyři. A to tři z nich v rozmezí dvou a půl minut na začátku zápasu.

Nejdříve kolínští hráči zaspali v obranném pásmu a dovolili Holánkovi vyjet zpoza branky a najít na druhé tyči volného nepokrytého Bosase, který bez potíží vsítil do prázdné. Dvě minuty na to se prosadil Michal Kaňka, když vystřeli přes kolínského beka Hanzla a sám si i svou vyraženou střelu dorazil. A po dalších třinácti vteřinách už to bylo 0:3. To se zase prosadila dvojice Nestrašil – Dvořák.

Rychlé tři branky rozhodly o osudu utkání. Kolínští pak sice ještě tlačili, ale překonat gólmana Malíka jim nebylo souzeno. Byli na něj krátcí. Naopak hosté ještě na konci po brejku přidali čtvrtou branku a domů odjeli se třemi body.

Branky: 7. Bosas (Holánek), 9. Kaňka, 9. Nestrašil (Dvořák) 56. Holánek (Bosas, Kaňka). Rozhodčí: P. Würtherle – Nepomucký, Sekula. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:3, 0:0, 0:1. Diváků: 410.
Kolín: Blažek – Nedbal, Tondr, Kopecký, J. Morkes, Hanzl, Přibyl, Pýcha – Mejzr, Pospíšil, Malý – Nekvasil, Pomichálek, P. Morkes – Skokan, Kubát, Čtvrtečka – Manhart, Musil
Benešov: Malík – Zeman, Bílek, J. Verbík, Procházka, Vejvoda, R. Verbík – Bosas, Kaňka, Holánek – Jágr, Nestrašil, Dvořák – Kocman, Burda, Jeager.

(Tereza Hölzlová)