Louňovice – Červené Pečky 4:1

„Chtěli jsme zkusit uhrát bod, proto jsme nastoupili s pěti záložníky a jedním útočníkem a hráli na brejky. Naše taktika dlouho slavila úspěch. Bohužel jsme ve 24. a 26. minutě udělali dvě chyby a domácí nás potrestali. Po přestávce jsem do útoku poslal Vohnického a díky jeho pohybu se Hačka dostal dvakrát do šance, bohužel nedal. Poté se Louňovice prosadily potřetí, když proměnily penaltu. Stejnou možnost jsme využili i my. Pak jsme osm minut před koncem dali na 3:2, ale rozhodčí nám gól pro ofsajd neuznali. V závěru jsme dostali branku do otevřené obrany,“ popsal nejdůležitější okamžiky zápasu trenér Červených Peček Radek Kulhánek. „Výsledek je pro nás krutý, protože jsme nehráli špatně. Škoda, že jsme bez inkasovaného gólu nevydrželi třeba do třicáté minuty. Vše mohlo dopadnou jinak. Do té doby totiž neměli domácí žádnou šanci. Spíš těžili ze standardek, protože měli v týmu čtyři vysoký hráče. Hráči plnili domluvenou taktiku, ale do kolen nás srazily dva laciné góly,“ dodal.

Branky: 24. Hořický, 26. a 55. Boev (2 z PK), 90 (+1). Královský – 58. Rejthárek z PK. Rozhodčí: Asník. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0.
Červené Pečky: Jón – A. Procházka, Krátký, Podnecký, T. Nádvorník – Kutil, Rejthárek, Vohnický (85. Hervert), J. Kulhánek, Janovský – Hačka.