Technika Brno - Kolín 1:2 sn

Už to vypadalo, že početná skupinka kolínských fanoušků, která na brněnském stadionu vytvářela atmosféru, bude slavit vítězství.

Kolín zásluhou Skokana, který trefil ve druhé třetiny šibenici, vedl 1:0. To bylo ještě šest minut před koncem.O minutu pozdějito ale neplatilo.

Morkesovo seknutí totiž sudí potrestal dvěma minutami a Kozlové oslabení neustáli. Zapletalovu střelu Brázdil ještě vyrazil, ale puk doplachtil na modrou ke Strýčkovi a ten propálil vše, co mu stálo v cestě. A tak se za stavu 1:1 prodlužovalo.

Ani pětiminutové nastavení však vítěze neurčilo, takže přišly na řadu nájezdy. V nich Brázdil vychytal vše a Morkes s Hanzlem se postarali o trefy Kozlů. Kolín v napínavém souboji vytěžil dva body.

Branky: 56. Strýček (Zapletal) – 38. Skokan (Malý, Kubát), 66. Hanzl. Rozhodčí:Volf – Lošťák, Maťašovský. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:0, 0:1, 1:0, 0:0. Diváci: 91. Kolín: Brázdil – Nedbal, Hanzl, Pácal, Barták, Pýcha, Minarčík – Skokan, Kubát, Malý – Mejzr, Herwig, Morkes – Čtvrtečka, Cerk, Ježek.