Žabonosy – Jesenice 3:4

Poměrně vyrovnané utkání nakonec rozhodla jediná branka. Hosté vsítili o gól víc než domácí, a tak si domů odvezli tři body.

Nutno ale dodat, že to byli oni, kdo od začátku vedl. A naopak Žabonosy byly tím, kdo celý zápas dotahoval. Nejdříve se domácím podařilo stáhnout jednogólový náskok soupeře, pak dokonce i dvougólový, ale nakonec jim alespoň k remízovému bodu jedna branka chyběla.

„Zápas jsme podle mého nezačali špatně a celou první třetinu jsme si drželi svoji hru. Tam byla rozhodně spokojenost. Jenže ve druhé třetině začala naše nedisciplinovanost a všechno šlo z kopce. Oslabením ve třech jsme si rozhodili všechny lajny, a pak byl na ledě z naší strany moc velký chaos. Ve třetí třetině jsme se to snažili nějak kočírovat, ale už bylo pozdě. Nebyl to špatný zápas, škoda bodů. Ale prohráli jsme si to sami vlastní nekázní,“ komentoval zápas Jiří Honz mladší.

Branky: Š. Kunášek 2, Turyna. Třetiny: 1:1, 0:1, 2:2. Žabonosy: Muzika - Chochola, Hnida, Pomichálek, Novák, Paroubek, Lakota, Pecka – Honz ml., Honz st., Beňovský - Turyna, Jelínek, Kozdera -Holoubek, Svoboda, Š. Kunášek - Kapička, Hutla, Nekvasil.