To byla dřina. Kozlové ale další body mají

Kolín – „Bylo to ubojované vítězství, ale i takové se počítá,“ oddechl si po utkání kolínský kouč Stanislav Bednář.

17.10.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Sonnek

Kolín – Jindřichův Hradec 2:0

Jeho svěřenciv pondělí 17. říjnav dohrávce prvního kola přivítali na domácím ledě Jindřichův Hradec a tři body skutečně vydřeli.

Jak se ukázalo, vítězný gól Kolína padl už ve druhé minutě zápasu. To Morkes dorazil Musilovu střelu z kruhů. Pak se hrál vyrovnaný hokej.

Kolín řadu šancí nedal, ale taky musel odolávat tlaku hostů. Ti totiž zejména ve třetí třetině hodně kousali. „Poslední dějství jsme odehráli velice dobře takticky. A hlavně nás taky podržel gólman,“ vyzdvihl výkon Jaroslava Brázdila Bednář.

Kolínský brankář se v utkání vytasil hned s několika pěknými zákroky. Ve třetí třetině třeba v důležitých momentech dvakrát za sebou vytěsnil puky mířící k tyčce.

A to rozhodlo. Dobrý výkon kolínského gólmana plus vytrvalá bojovná hra Kolína a důležité góly ve správný čas znamenaly pro Kozly další tři body. Ty pečetil ještě tři minuty před koncem druhým gólem v utkání Morkes. Musil mu nechal puk do tandemu a Morkes se nemýlil.

Kolín se před dalším domácím utkáním vrátil zpět do čela tabulky. Na Techniku má bodový náskok.

Kozlové se před domácím publikem představí už ve středu 19. října. Od 18.00 hostí Břeclav.

„Chceme zase vyhrát. Ale jednoduché to nebude. Už proti Vajgaru nebyl Pospíšil, který má zraněné koleno, a nebude taky Pavel Musil. Ale nějak to sestavíme, slibuje Bednář.

Branky: 2. Morkes (Musil), 57. Morkes (Musil). Rozhodčí: Nečas - Krátký, Vaněk. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 500. Třetiny: 1:0, 0:0, 1:0.
Kolín: Brázdil - Nedbal, Procházka, Barták, Pácal, Pýcha, Zet, - Skokan, Cerk, Kubát - Mejzr, Musil, Morkes - Čtvrtečka, Ježek, Pecka - Javůrek.

Autor: Tereza Hölzlová

17.10.2011 VSTUP DO DISKUSE
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

S Deníkem za zábavou. Kam se podíváte?

Kolínsko - Přinášíme vám přehled zajímavých událostí v regionu.

ANKETA: Půjdete k volbám?

Kolínsko - Ptali jsme se obyvatel Kolínska, zda půjdou volit.

Zdravotně postižení z celého regionu se sjeli na podzimní ples

Kolín /FOTOGALERIE/ – Již po patnácté uspořádalo vedení Domova Na hrádku z Červeného Hrádku v Bečvárech Podzimní ples pro osoby se zdravotním postižením, tentokrát si pro něj vybralo prostory Městského společenského domu v Kolíně.