Kozlové excelují, po další výhře stojí stále na čele tabulky

Kolín – Čtvrtou výhru v řadě vybojovali svěřenci trenéra Bednáře v dalším kole druhé hokejové ligy.

2.10.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Sonnek

Kolín – Pelhřimov 4:2

A rozhodla o tom hlavně první třetina. To totiž Kozlové vstřelili dva rychlé góly a sebrali Pelhřimovu vítr z plachet. Nejprve ve čtvrté Martin Mejzr do prázdné branky zakončil Nedbalův pokus vyražený gólmanem a chvíli na to se z dorážky prosadil Lukáš Skokan.

Když pak Kozlové ve druhé třetině zásluhou Nedbala, který před brankářem zvedl puk k horní konstrukci branky, zvyšovali už na 3:0, odpor hostů pomalu ale jistě ustával.

Pelhřimov ale přesto mohl ještě pozlobit. Hned na začátku poslední dvacetiminutovky totiž Adam využil početní převahu. Jenže hned na to měli hosté
další přesilovku a v ní naprosto vyhořeli, a to dodalo Kolínským potřebný elán.

Zbytek zápasu dohráli ve své režii a snad nikdo ani na chvíli nepochyboval, že z toho budou další tři body.

Zkazit radost Kozlům nemohl ani gól z poslední minuty utkání. To sice hosté využili přesilovku, ale na dělbě bodů jejich branka nic změnit nemohla.

Branky: 4. Mejzr (Nedbal), 7. Skokan (Hloušek), 28. Nedbal (Ježek), 54. Morkes (Mejzr, Nedbal) - 42. Adam (Kubát, Suk), 60. Tecl (Hrbatý, Havel). Rozhodčí: Nečas - Prokop, Špringl. Vyloučení: 7:8, navíc Pour 10 min. Využití: 0:2. Oslabení: 0:0. Třetiny: 2:0, 1:0, 1:2. Diváci: 587. Kolín: Brázdil - Nedbal, Procházka, Barták Pácal, Zet - Skokan, Cerk, Kubát - Mejzr, Pospíšil, Morkes - Čtvrtečka, Hloušek, Ježek.

Autor: Tereza Hölzlová

2.10.2011 VSTUP DO DISKUSE
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

S Deníkem za zábavou. Kam se podíváte?

Kolínsko - Přinášíme vám přehled zajímavých událostí v regionu.

ANKETA: Půjdete k volbám?

Kolínsko - Ptali jsme se obyvatel Kolínska, zda půjdou volit.

Zdravotně postižení z celého regionu se sjeli na podzimní ples

Kolín /FOTOGALERIE/ – Již po patnácté uspořádalo vedení Domova Na hrádku z Červeného Hrádku v Bečvárech Podzimní ples pro osoby se zdravotním postižením, tentokrát si pro něj vybralo prostory Městského společenského domu v Kolíně.