Kolín – Nymburk 2:0

Forward Malý se trefil z otočky na kruhu na zadní tyč Kociánovy branky. A jeho branka do šatny rozhodla zápas.

Nymburští se tedy v poslední dvacetiminutovce dlouho drželi Kolínu na zádech, ale na Brázdila zbraň nenašli. A když pak sami takticky pochybili, bylo jasno.

Čároví sudí si všiml, že Nymburk hraje v šesti a onom oslabení hosté inkasovali podruhé. Krásnou hokejovou akci zakončil do odkryté branky z mezikruží Hanzl. A v tu chvíli bylo hotovo už definitivně.

Na hokejové momenty, které Nymburk předváděl v první třetině, všichni jakoby na střídačce hostů zapomněli a do zápasu se vrátit nedokázali. Kozlové tak po delší době slavili plný bodový zisk. A protože to bylo na domácím ledě a v derby s Nymburkem, zisk tří bodů je potěšil o to víc.

Ohlasy obou trenérů čtěte vúterním vydání Kolínského deníku.

Branky: 39. Malý (Kubát), 49. Hanzl (Barták, Mejzr). Rozhodčí: Jebavý - Bosák, Ledinský. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:0, 1:0., 1:0. Diváci: 750.
Kolín: Brázdil - Nedbal, Procházka, Pácal, Barták, Pýcha, Richter - Skokan, Kubát, Malý – Mejzr, Hanzl, Morkes – Čtvrtečka, Hloušek, Ježek.
Nymburk: Kocián – Sem, Knesl, Šefl, Vlach, Tondr, Cicvárek – Velechovský, Valko, Šimek – Němeček, Protivný, Tregl – Dvořák, Weiss, Eis.