Chotěboř - Kolín 4:9

Pro domácí to byl druhý debakl v řadě. V minulém kole dostali devítku v Kutné Hoře, nyní i před vlastními fanoušky.
Hvězdami zápasu byli Kubát s Cerkem, kteří vstřelili hattrick.

Nejhezčí gól utkání měla na starosti ale dvojice Pácal – Kubát. V přesilovce 5:3 prvně jmenovaný křížnou nahrávkou od modré našel nastavenou čepel Kubáta, který už měl snadnou roli. Tím Kolín odskočil na 5:2 a zlomil tak odpor soupeře.

Kaňkou na vysokém vítězství Kolína je to, že přišel o kapitána Malého, který si v první minutě přetrhl vazy v rameni. Čeká ho operace a dlouhá rekonvalescence. „Kdybychom prohráli, tak je to lepší, než přijít o kapitána,“ konstatoval trenér Kolína Stanislav Bednář.

Branky: 27. Němec, 30. Dolinský, 51. Dolinský, 53. Szilva – 12. Kubát, 13. Kubát, 26. Morkes, 31. Cerk, 38. Pospíšil, 39. Kubát, 41. Cerk, 44. Cerk, 57. Pecka. Rozhodčí: Stolín – Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 6:10, navíc Fila (CH) 10 minut OT. Využití: 1:3. Oslabení: 1:0. Třetiny: 0:2, 2:4, 2:3. Diváci: 200.
Kolín: Brázdil - Nedbal, Procházka, Barták, Pácal, Pýcha, Zet - Kubát, Cerk, Malý - Mejzr, Pospíšil, Morkes – Čtvrtečka, Pecka, Ježek – Hloušek.