Kolín – Chotěboř 2:3 sn

Čas 00:15. Ondřej Cerk otevírá skóre zápasu. skvělý začátek, všichni si od mače hodně slibují. Jenže jak se říká, skutek utekl.


Minutu na Chotěboř vyrovnaná a do té doby je to konce s hokejem.

Byla to opravdu bída, ani jednomu týmu nic nešlo, žádná akce nevyšla. Zkrátka katastrofa. Kdo vydržel až do konce utkání, zasloužil by metál. Sice se nakonec jely aspoň divácky atraktivní nájezdy, ale Kozlové ani jeden z nich neproměnili. Cerk Nedal, Nedbal ani nevystřelil a Morkes jakbysmet. „Vybral jsem ty, o kterých jsme si myslel, že to promění. Ale nedali. Dneska by to neproměnil asi nikdo,“ povzdechl smutně kolínský lodivod Stanislav Bednář.
Kolín z utkání odešel s jedním bodem jako poražený.

„Byl to opravdu nepovedený zápas. Takový jednou za čas taky přijde. Nám se nedařilo nic. Ale i tak jsem si několik šancí vypracovali. A když už, neproměnili jsme. Musíme naši hru zase zvednout,“ upozorňoval po utkání kolínský Bednář.

„Je pravda, že nás je málo a těch devět kluků už je hodně unavených. Je potřeba, aby se přidali taky ti mladší kluci,“ doplnil ještě.

Další mač sehrají Kozlové v sobotu na ledě Techniky Brno. S tou doma prohráli 9:0. Mají tedy co napravovat.

Branky: 1. Cerk (Kubát, Skokan), 46. Procházka (Nedbal, Kubát.) - 3. P. Blažek (Zítka), 44. Zemánek (Hnilička, M. Blažek), 65. Prachař. Rozhodčí: Jílek - Žídek, Kotek. Vyloučení: 6:7, navíc Halamka (CH) DKU. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 570. Třetiny: 1:1, 0:0, 1:1. Kolín: Brázdil - Nedbal, Procházka, Barták, Pácal, Pýcha, Zet - Skokan, Kubát, Cerk, - Mejzr, Morkes, Hloušek - Herwig, Pecka, Ježek.