„Celý zápas jsme měli převahu a soupeře jsme přestříleli. Bohužel v první a druhé třetině jsme nevyužili své šance a zápas jsme rozhodli až v poslední třetině. Chtěl bych pochválit čtyři hráče mladšího dorostu, kteří nás v tomto zápase doplnili a předvedli dobrý výkon,“ uvedl trenér Jiří Kadlec.

Branky: Vrabec, Pilný, Zelený, Horák. Třetiny: 2:1, 0:1, 2:0.
Sestava: Kvasil – Milaniak, Zugar, Kalista, Horák, Kopecký, Junek – Naďo, Havránek, Vrabec – Dvořák, Zheliznyak, Zelený – Vaňkovský, Barták, Pilný – Hübschmann.

V LITOMYŠLI POUZE TORZO HRÁČŮ

Druhý víkendový duel odehráli v Litomyšli, kam odjeli pouze s torzem hráčů. To se promítlo do výsledku. Prohráli 2:5.

„Na zápas jsme odjeli jen s deseti hráči do pole. Do utkání jsme vstoupili dobře, ale po prvním vstřeleném gólu jsme polevili, a díky tomu jsme první třetinu prohráli 1:2. Ve druhé třetině jsme se zlepšili. Byli jsme celou třetinu lepší. Dotáhli jsme skóre. Bohužel na začátku třetí třetiny jsme dostali trest 2+10, a to nás oslabilo,“ přiznal trenér Tomáš Marvánek.

Do hry měl Kolín už jenom devět hráčů. To zápas rozhodlo. „Navíc jsme si ještě dali i vlastní branku. Poslední inkasovaný gól jsme dostali vteřinu před koncem. Jsem zklamaný, po dvou třetinách jsme pomýšleli na body,“ posteskl si Tomáš Marvánek.

Kolín je v průběžné tabulce na sedmém místě.

Branky: Naďo, Zheliznyak. Třetiny: 2:1, 0:1, 3:0.
Sestava: Kvasil – Zugar, Kalista, Horák, Junek – Naďo, Havránek, Vrabec – Dvořák, Zheliznyak, Zelený.