Už je to pár dní, co jste prohráli rozhodující zápas čtvrtfinále. Jak kabina vstřebala zklamání 
z vyřazení?
Nevím, jak to vstřebala kabina, sešli jsme od toho zápasu jen párkrát kvůli organizačním věcem, ale mě to pořád ještě štve!

Se Žďárem jste prohráli tři zápasy o gól. V těchto třech zápasech jste dokázali dát pouze tři góly. Byla střelba to, co vázlo nejvíc?
Většinou, když jsme stříleli, tak to bylo z větších vzdáleností, do vyložených šancí nebo přečíslení, na rozdíl od Žďáru, jsme se moc nedostávali. A hlavním důvodem podle mě bylo, že jsme nechodili víc do brány a před brankáře a nebyli jsme tam důrazní.

Čím si vysvětlujete, že z kolínské hry zmizela v play off jakási lehkost a jednoduchost ve střílení gólů?
Čím to bylo, vysvětlit nedokáži. Ale jednou z příčin bylo to, co jsem říkal před chvílí.

Velkou kapitolou byli fanoušci. V play off jich přišlo opravdu hodně, v tom posledním zápase skoro 1800. Co jste říkali divácké kulise?
Diváci byli výborní stejně jako celou sezonu. V play off to gradovalo. Chodili v super počtu, a i když se nám nějaký zápas nepovedl, tak fandili. Jim patří obrovský dík. Kvůli nim mě to rychlé vyřazení mrzí právě nejvíc!

Fanoušci kromě podpory vyjádřili také nespokojenost s nepostupem. Někteří na sociálních sítích dokonce mluvili o tom, že jste prohráli záměrně. Chtěl byste k tomu něco jako kapitán říct nebo vzkázat?
Nespokojenost vyjádřit můžou a já se jim nedivím. Co řešili na sociálních sítích nevím, ale jestli tam nějaký „chytrák" píše, že jsme prohráli úmyslně, tak nemá doma co na práci a rozmíchává nějaké nesmyslné diskuze, vůbec nic o hokeji neví, protože to je totální nesmysl a mohl by nám to přijít říct osobně.

Celkově, hodnotíte sezonu jako úspěšnou nebo ne?
Bohužel musím rozdělit sezonu na dvě části. Základní část velký úspěch, který tady po základní části dlouho nebyl. Pak play off, které jsme vůbec nezvládli a nedokázali ten herní projev ze základní části přenést dál. Takže konec trochu hořký. Ale je to sport.