Hokej, Krajská soutěž, 6. kolo

Střední Čechy - Černošice hazardují, podruhé prohrály. Tak by se dalo hodnotit vystoupení hokejistů Černošic v krajské soutěži. Před jejím zahájením se netajily s přáním vrátit se do krajské ligy, ale z pěti zápasů už podruhé prohrály.

9.11.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Sonnek

Naopak vedoucí tandem nezaváhal, jak Sp. Příbram, tak Kutná Hora B využily domácího prostředí k zisku tří bodů. Na třetí místo se posunul přemožitel Černošic Hvězda Kladno.

Sp. Příbram – HC Kladno 88
Branky: Mandík 2, Pokorný, Lorenc, Svoboda, Hlaváček – Veselý. Rozhodčí: Lukavský – Větrovský, Bernard. Vyloučení: 2:1. Oslabení: 1:0. Třetiny: 0:0, 3:1, 3:0.

Kutná Hora B – Hořovice 5:2
Branky: Čejka 2, Novotný, Charvát, Kaiser – Albert, Černý. Rozhodčí: Kvapil – Plašil, Špringr. Vyloučení: 5:5. Třetiny: 1:1, 2:1, 2:0.

Benátky B – Tn. Sedlčany 4:6
Branky: Bohdan 2, Vraný, Rákosník – Máša 2, Náprstek, Antoš, Ryšánek, Tylich. Rozhodčí: Švejda – Cafourek, Kovačík. Vyloučení: 4:8. Využití: 3:0. Třetiny: 1:2, 2:3, 1:1.

Hvězda Kladno – Černošice 6:3
Branky: Palivec, Hegenbart, Stach, Fiedler, Neliba, Pavlíček – Loskot 2, Slapnička. Rozhodčí: Čáp – Vilímek, Hanzl. Vyloučení: 9:7. Využití: 0:3. Třetiny: 4:1, 0:2, 2:0.

OBRAZEM: Petr Korál pokřtil kapele Benefit novou desku

Kolín – Zatímco o sobotním večeru v televizi zástupci politických stran odhalovali, s kým půjdou či nepůjdou do koalice a v domácnostech bouchali šampaňské nebo hledali pas, to podle toho, koho volili, v kolínském městském společenském domě hrály kapely, které přežily nejen ústrky a zákazy komunistů, ale i všechny vlády současné.

Mezinárodní den archeologie přilákal malé i velké

Kolín /FOTOGALERIE/ - Regionální muzeum v Kolíně připravilo na sobotu zajímavý program při příležitosti Mezinárodního dne archeologie. Něco zajímavého pro sebe si v něm našli malí i velcí, fundovaní průvodci dokázali vždy přizpůsobit svůj výklad věku návštěvníků nebo třeba regionu, odkud do kolínského muzea přijeli.

Volby 2017 v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni

Kolínsko - Jak vypadaly parlamentní volby v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni?

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.