Sokolov si to rozdá
s Kláštercem, Tábor bude soupeřit s Pelhřimovem a Žďárští, kteří vybojovali postup do čtvrtfinále až v pátém utkání, budou bojovat s Vrchlabím. První utkání čtvrtfinále budou hrát kolínští hokejisté doma. V pátek 7. března od 18.07 hodin hostí Žihadla z Moravských Budějovic.

Pro Kozly je soupeř z Moravských Budějovic určitě velká výzva a stejně to musí platit i naopak. Oba týmy spolu totiž mají letos velmi zajímavou bilanci. Kozlové porazili Žihadla v obou utkáních, doma i venku, a v obou utkáních nedostali ani gól. Doma zvítězili 4:0, venku 6:0. Z pohledu Moravských Budějovic je to pikantní právě ze stejného důvodu. Určitě budou chtít tyto nemilé porážky Kozlům oplatit a konečně jim letos vsítit branku.

„Bude to určitě těžká série. Ale v této fázi soutěže už není výběr. Všichni soupeři jsou kvalitní a vyrovnaní," komentoval soupeře z Moravských Budějovic obránce Kolína Lukáš Skokan.

„Mám smíšené pocity. Na jednu stranu jsem rád, že jsme dostali Moravské Budějovice. Máme s nimi letos velmi kladnou bilanci. Navíc je to podle mého hratelnější soupeř než Vrchlabí, ale těžko takto nyní uvažovat, protože v play off může být vše naprosto jinak. Na druhou stranu mě to i mrzí, protože jsem přesvědčen, že Vrchlabí je atraktivnější soupeř jak pro nás, tak pro diváky. Určitě by přijelo hodně lidí z Vrchlabí a hrálo by se v parádní atmosféře. Nicméně bereme to, jak to je, a chystáme se vyhrát i tuto sérii. Doufáme, že nás zase přijdou podpořit naši skvělí diváci a my jim to oplatíme," přidává Skokanův kolega z obrany Petr Pýcha.

Vyplývá z toho jednoznačně. Fanoušci, přijďte Kozly podpořit. Čtvrtfinále play off startuje už v pátek a nebude to žádná legrace. Hraje se o hodně. O postup mezi nejlepší čtyřku sezony, možná o udržení neprůstřelnosti, hlavně ale pro vás. Přijďte si zafandit a podpořit tak Kozly v cestě za vysněným semifinále!

Termín zápasů

1. zápas, pátek 7. března, 18.07
Kolín – Moravské Budějovice
2. zápas, neděle 
9. března, 18.00
Moravské Budějovice – Kolín
3. zápas, úterý
11. března, 18.07
Kolín – Moravské Budějovice
Případný 4. zápas, čtvrtek 13. března, 18.00
Moravské Budějovice – Kolín
Případný 5. zápas, sobota 15. března, 17.07
Kolín – Moravské Budějovice

Fanklub kolínských Kozlů pořádá v neděli 9. března autobusový zájezd do Moravských Budějovic na utkání play off A-týmu. Zápas začíná v 18 hodin, odjezd je naplánován na 15 hodinu. Sraz je v Tipáči na sídlišti (u šestnáctipatráku). Přibližná cena zájezdu je 250 Kč na osobu.V případě zájmu volejte na telefonní číslo: 776 031 060.