Velmi vyrovnané utkání s minimem nastřílených branek mezi sebou odehrály týmy Pátku a Mochova. Z těsného vítězství se nakonec radovali  pátečtí hokejisté. V souboji Sán a Bílých Krys, tedy týmů ze spodku tabulky, nastříleli sánští hokejisté svému soupeři rovný tucet branek a připsali si druhé vítězství. V zápase druhého s třetím týmem tabulky nezvládli Buldoci proti Tsunami první třetinu, kterou prohráli 3:8. Díky tomu, že utkání bylo po první třetině rozhodnuté, stala se s něj v dalších dvou třetinách   malá exhibice, ve které se již příliš nebránilo. Hokejky Nymburk si s chutí zastříleli proti Brkounům a nedali jim žádnou šanci na úspěch.
Střelcem kola se stal František Červinka z týmu Tsunami Nymburk, který vstřelil pět  gólů.

Výsledky 7. kola: Pátek – Mochov 3:2 (0:1, 2:1, 1:0), White Rats – Sány 6:12 (2:3, 2:6, 2:3), Tsunami – Buldoci 15:11 (8:3, 5:3, 2:5), Hokejky – Brkouni 16:3 (3:2, 7:1, 6:0) , Hornets – Český Brod (odloženo), Pečky – volno.
Los 8. kola: Brkouni – White Rats (pá 20:00), Sány – Tsunami Nymburk (so 11:00), Český Brod – Pátek (so 13:15), Buldoci – Hornets (so 19:15), Mochov – Pečky (ne 9:45), Hokejky – volno.

1. Hokejky Nbk⋌ 7  7 0  0 79:22 21
2. Tsunami Nbk⋌ 6  5 0  1 53:40 15
3. Buldoci⋌ 6  4 0  2 51:39 12
4. Hornets Nbk⋌ 5  3 2  0 48:26 11
5. Mochov⋌ 7  3 1  3 50:31 10
6. Pátek⋌ 6  3 0  3 28:32  9
7. Pečky⋌ 6  2 1  3 40:44  7
8. Sány⋌ 6  2 1  3 36:60  7