Střelnice je určena nejen pro seniorský A-tým, ale především pro veškerou mládežnickou základnu. Během jednoho dne se tam tak vystřídají desítky hráčů od těch nejmenší po ty největší. Využívají ji během tréninků i ve volném čase. „Střelnici mohou na vlastní nebezpečí používat členové klubu i mimo trénink, pokud není obsazena v rámci tréninku," doplnila informaci členka správní rady Iva Horová.

Původně chtěli Kozlové zbudovat střelnici z grantu TPCA, ale po dvou úspěšných letech do grantu nominováni nebyli, tak jim vypomohla domácí Správa městských sportovišť Kolín, která střelnici vybudovala. Kozlům se tak mnohem lépe trénuje.

„Všechny děti mezi březnem a zářím nemají možnost vzít si hokejku do ruky, když třeba bydlí v paneláku. Tohle je ideální příležitost, aby s tou hokejkou pracovaly a zdokonalovaly se. V sezoně se k tomu samozřejmě při trénincích na ledě dostanou, ale když se střely sečtou, stejně jich není moc, takže toto jim může pomoct," řekl na adresu nové střelnice šéf trenérské komice Petr Martínek.

K němu se připojila i Iva Horová, která nejenže poděkovala SMSK za uhrazení finančních nákladů, ale zároveň taky nastínila, že plánem je také zbudování střelnice kryté.

Ta venkovní je nyní v plném zápřahu. Všechny děti chtějí trénovat. „Je to super. Půjdu si zastřílet o víkendu," volali nadšeně Janové Štaud a Hurt.