Porážka 3:4 v prodloužení průběhu zápasu odpovídala. Na hostech bylo znát, že jsou sehranější, zatímco kolínský kádr se dával do kupy v průběhu srpna. „Ale hokej předváděli pěkný,“ liboval si bývalý starosta Kolína Miroslav Kaisler, věrný fanoušek kolínského hokeje, který nevynechá jediný zápas.

Relativní spokojenost dával najevo i kouč Stanislav Bednář. „Prohráli jsme v prodloužení, mohlo to být ještě o chlup lepší,“ nechtěl být přehnaně pozitivní. „Ale kluci nechali na ledě srdíčko a to je to, co po nich chci. Pak jim divák odpustí i porážku,“ podotkl trenér, podle kterého měl zápas prvoligové parametry.

Kolín pokračuje už zítra v Písku. A má potíže s obránci. Morkes v neděli utrpěl otřes mozku, Ivičič má bolestivě naražená žebra a Procházka laboruje se zády. „Snad se alespoň některý z nich dá do kupy,“ věří Bednář.

Vedení klubu i nadále hodlá tým posilovat. A loví zvučná jména. V pondělí se k mužstvu připojil brankář Radovan Biegl, který si po krachu extraligového Vsetína hledá angažmá a v Kolíně bude zatím trénovat. Klub s ním jedná o případné smlouvě.