Ten však nebude na ledě a s hokejkami, jak by leckdo očekával. Kolínští hokejisté si zpestří přípravu sranda utkáním ve fotbale. V úterý si to od 18 hodin rozdají na umělé trávě v Kolíně s fanoušky.

„Bude to pro nás takové zpestření a kluci si aspoň trochu zaběhají. Jediný problém by mohl nastat, kdyby byl nějaký velký slejvák. To bychom na umělce hrát nemohli a nikde jinde by to nebylo možné, takže by se to muselo zrušit. Jinak se ale těšíme. Výzvu fanoušků jsme rádi přijali,“ řekl kouč kolínských Kozlů Stanislav Bednář.

Den na to, tedy ve středu 12. srpna, si poprvé v přípravě Kozlové okusí také atmosféru přátelského zápasu na ledě. „Je to nově domluvený zápas. Protože Jablonec jeden přátelák odvolal a také není jisté, jestli se nakonec uskuteční přípravná utkání s Trutnovem, který má teď nějaké problémy, tak jsme začali vyjednávat ještě jiné utkání. A dohodli jsme se na tuto středu s Kutnou Horou,“ uvedl Stanislav Bednář k novému bodu v přípravě. Ve středu se kolínští hokejisté tedy utkají od 18:00 na ledě Chrudimi s kutnohorskými Sršni.

Tereza Hölzlová