Konečně tedy dojde ke spravdlivé konfrontaci obou oddělení, o jejichž propastně rozdílné výkonnostní úrovni se vyprávějí legendy.

Po základní části a nadstavbě bude následovat play-off v tradiční podobě. Na konci sezony se finalisté české části ligy a vítěz moravské střetnou o dvě místa, která zaručí přímý postup do I.ligy, baráž se hrát nebude. Poslední týmy v jednotlivých skupinách po 34.kole sestupují přímo.

V každém týmu smí nastoupit k utkání maximálně pět cizinců a maximálně pět hráčů na střídavý start ve věku do 22 let.

Informace o pravidlech přinesly oficiální internetové stránky kolínského klubu www.sc–kolin.cz.

A jak by mělo vypadat rozložení sil v kolínské skupině Střed? Jasní favorité budou dva. Chrudim a Benátky. Za nimi se zřejmě rozpoutá lítá bitva o zbývající místa v play–off. Do této početné skupiny by měl patřit i Kolín.

Otázkou je, kdo nahradí Žďár nad Sázavou, který je sice v původním rozlosování, ale druhou ligu hrát nebude. Podle posledních informací by to měla být Kutná Hora. To bude derby!

Los II. ligy

SKUPINA STŘED

Benátky n. J., Benešov, Chrudim, J. Hradec, Kolín, Milevsko, Nymburk, Pelhřimov, Písek, Tábor, Velké Meziříčí, Žďár n. S (???).

SKUPINA ZÁPAD

Děčín, Jablonec n. N., Klášterec n. O., Klatovy, Kobra Praha, Mělník, Rokycany, Roudnice n. L., Řisuty, Slaný, Sokolov, Teplice.

SKUPINA VÝCHOD

Blansko, Hodonín, Karviná, Kroměříž, N. Jičín, Orlová, Přerov, Šternberk, Technika Brno, Valašské Meziříčí, Velká Bíteš, Uničov.