„Odjeli jsme z turnaje ještě před vyhlášením výsledků. Proto tým převzal pohár dodatečně,“ vysvětlil kouč Stanislav Bednář. Úterní duel proti Roudnici Kolín vyhrál 6:1 díky pětibrankové kanonádě ve třetí třetině. Hattrickem se blýskl útočník David Miška, zbylé branky přidali Tarageľ, Kubišta a Pomichálek. Další přípravný zápas sehrají Kozlové ve čtvrtek 30. srpna od 18 hodin v Nymburce. K týmu by se už měli připojit i řízný obránce Lukáš Komárek, který naposledy působil v nejvyšší anglické soutěži, a také skvělý útočník Marek Grill, který má za sebou angažmá v extraligovém Vsetíně a byl ústřední postavou Kolína na turnaji v Banské Bystrici. „Je to hráč, který svým uměním převyšuje úroveň druhé ligy. Je o něj zájem i ve vyšších soutěžích. Byl na zkoušce v Havířově, ale věřím, že nakonec bude hrát za Kolín,“ řekl manažer Josef Hasil.

Branky:2.Tarageľ,46. Miška (Kubišta,Adamec), 51. Kubišta (Ivičič,Miška), 54.Miška (Kubišta,Rejthar), 56.Miška (Kubišta,Rejthar), 59.Pomichálek (Pelán) - 40. Mouka (Kosejk).

Sestava Kolína:Král-Rejthar, Procházka,Ivičič,Hrčka,Heřmanský,Morkes,Mráz -Kubišta,Adamec,Miška -Pelán,Tarageľ,Pomichálek -Šindelář, Kubát,Mejzr -Skokan, Löffelmann.