Nymburk – Kolín 2:4

Hned v úvodu domácí Šimek nevyužil šanci a Turinský neproměnil trestné střílení. Hostům se dařilo lépe. V přesilovce a pak dokonce ve dvojnásobném oslabení se dostali do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině nevyužil Nymburk ani druhou dlouhou dvojnásobnou přesilovku. Naopak hosté dvojnásobnou početní výhodu proměnili zásluhou Rejthara ve třetí gól. Teprve potom se dokázal prosadit i domácí tým. Na Turinského trefu však našel rychle odpověď Miška a Kolín opět vedl o tři branky. Dvě a půl minuty před koncem už stačil Nymburk zásluhou Tomy jen korigovat výsledek.

„Myslím si, že to bylo velmi dobré a přínosné přípravné utkání, protože jsme hráli proti kvalitnímu soupeři. Hra měla z obou stran úroveň, hrálo se ve slušném tempu. O výsledku rozhodla lepší koncovka Kolína a individuální chyby na naší straně,“ řekl po utkání trenér Nymburka Petr Zbíral.

„Z naší strany to byl dobrý zápas. Rozhodlo to, že Nymburk má lepší ofenzivu než defenzivu. Nám dobře zachytal brankář. Ten se zatím ukazuje jako velká posila. V sezoně by pro nás měl být hlavním stavebním kamenem,“ řekl kapitán Kozlů Martin Rejthar.

Další přípravný zápas sehraje Kolín v úterý 4. září v Roudnici. Domácím příznivcům se představí ve čtvrtek, kdy od 18.00 hodin hostí Nymburk.

Branky: 49. Turinský, 58. Toma – 11. Pelán, 18. Kubišta, 43. Rejthar, 51. Miška. Třetiny: 0:2, 0:0, 2:2.

Kolín: Melna - Rejthar, Procházka, Ivičič, Hrčka, Heřmanský, Komárek - Kubišta, Grill, Miška - Pelán, Tarageľ, Pomichálek - Šindelář, Kubát, Mejzr.