Kozlové zatím válí. Vyhráli v Nymburce

NYMBURK - Hokejisté Kolína pokračují v přípravě ve výborných výkonech. Naposledy vyhráli v Nymburce.

1.9.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/René Volf

Nymburk – Kolín 2:4

Hned v úvodu domácí Šimek nevyužil šanci a Turinský neproměnil trestné střílení. Hostům se dařilo lépe. V přesilovce a pak dokonce ve dvojnásobném oslabení se dostali do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině nevyužil Nymburk ani druhou dlouhou dvojnásobnou přesilovku. Naopak hosté dvojnásobnou početní výhodu proměnili zásluhou Rejthara ve třetí gól. Teprve potom se dokázal prosadit i domácí tým. Na Turinského trefu však našel rychle odpověď Miška a Kolín opět vedl o tři branky. Dvě a půl minuty před koncem už stačil Nymburk zásluhou Tomy jen korigovat výsledek.

„Myslím si, že to bylo velmi dobré a přínosné přípravné utkání, protože jsme hráli proti kvalitnímu soupeři. Hra měla z obou stran úroveň, hrálo se ve slušném tempu. O výsledku rozhodla lepší koncovka Kolína a individuální chyby na naší straně,“ řekl po utkání trenér Nymburka Petr Zbíral.

„Z naší strany to byl dobrý zápas. Rozhodlo to, že Nymburk má lepší ofenzivu než defenzivu. Nám dobře zachytal brankář. Ten se zatím ukazuje jako velká posila. V sezoně by pro nás měl být hlavním stavebním kamenem,“ řekl kapitán Kozlů Martin Rejthar.

Další přípravný zápas sehraje Kolín v úterý 4. září v Roudnici. Domácím příznivcům se představí ve čtvrtek, kdy od 18.00 hodin hostí Nymburk.

Branky: 49. Turinský, 58. Toma – 11. Pelán, 18. Kubišta, 43. Rejthar, 51. Miška. Třetiny: 0:2, 0:0, 2:2.

Kolín: Melna - Rejthar, Procházka, Ivičič, Hrčka, Heřmanský, Komárek - Kubišta, Grill, Miška - Pelán, Tarageľ, Pomichálek - Šindelář, Kubát, Mejzr.

1.9.2007 VSTUP DO DISKUSE
5

ANKETA: Půjdete k volbám?

Již po patnácté uspořádalo vedení Domova Na hrádku z Červeného Hrádku v Bečvárech Podzimní ples pro osoby se zdravotním postižením.
55

Zdravotně postižení z celého regionu se sjeli na podzimní ples

Bára Špotáková si divokou vodu radši nezkusila, za rok to možná napraví

Kolínsko - Stavidla rybníka Vavřinec na Kutnohorsku se jako už tradičně v podzimním období o víkendu 14. a 15. října otevřela a jindy klidný Vavřinecký potok, zvaný rovněž Výrovka, se změnil v dravou bystřinu.

Záchranné sbory zachraňovaly osoby po srážce vlaků, naštěstí šlo o simulaci

Kolín /FOTOGALERIE/ - Několik hasičských jednotek nejen z Kolína, množství sanitek, jednotky státní i městské policie, třískot rozbitého skla a vyprošťování zraněných okny vlaku a následné rozmísťování dle závažnosti zranění, v jednom případě dokonce exitus. Tak to vypadalo ve středu odpoledne na kolínském nákladovém nádraží, kde zmíněné složky záchranného integrovaného systému asistovaly u vlakového neštěstí.

KRIMI MIX: Ukradli peníze, maso i jízdní kolo

Kolín - Přinášíme vám krimi zprávy z Kolína.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.