Nekompletní Kolín prohrával už po dvou minutách hry a ztrácel prakticky celý zápas. Kozlové ve třetí třetině jen korigovali výsledek. Nakonec se rozdíl branek vyšplhal na stav 4:7. „Nebyli jsme kompletní a to bylo znát. Někteří kluci zatím nemají na to, aby hráli ligu juniorů. Nestačí soupeřům a nedávají góly, takže nemůžeme hrát ani na 0:0. Nymburk byl všude o krok vpředu. Je potřeba, abychom měli dvě vyrovnané pětky, které budou střílet góly, a další mladé hráče musíme zatím směřovat k tomu, aby se naučili hrát aspoň na 0:0,“ řekl po prohraném zápase trenér Kolína Petr Buben.

Domácí duel s Nymburkem ale nebyl jediným utkáním Kolína. Mladíci se také dvakrát vypravili ven. Zavítali na led Jablonce nad Nisou a do Kladna. Z obou klání si odvezli shodný výsledek 4:4. „Byli to prakticky zápasy se shodným průběhem. V obou jsme prohrávali už 3:0, a pak jsme srovnali. Naším problémem je, že zaspáváme začátky. Paradoxem bylo, že se hrálo na jednu branku, ale soupeř ujel a skóroval,“ zavzpomínal Petr Buben.

Hokejoví junioři, kteří nyní trénují jednou denně, přivítají svého dalšího soupeře už ve čtvrtek 30. srpna. Na kolínskou ledovou plochu se vypraví Velké Popovice. Zápas bude začínat v 18 hodin.