Čtvrteční duel na kolínském ledě dokonce dlouho vypadal na porážku, v závěru zápasu Kozlové ale zabrali. Odměnou jim byla remíza 3:3.

Podobné utkání bylo k vidění i na ledě soupeře v neděli, kdy utkání skončilo shodným výsledkem. Oba mančafty daly po třech gólech. Průběh byl ale nervóznější. Na rozdíl od prvního zápasu, kdy kolínští hokejisté neprohrávali víc jak o branku, museli ve Velkých Popovicích čelit dvoubrankové ztrátě. „Byl to náš klasický zápas. Strašný začátek, kdy dostaneme góly, a dobrý závěr, kdy zabereme a dokážeme srovnat,“ řekl asistent trenéra Kratochvíl.

„Zatím hrají všichni, okoukávám je. Někdo se rozjíždí pomalu, někdo na to zatím nebude mít vůbec. Dávám klukům čas. Do začátku soutěže máme tři týdny. Navíc se může projevovat únava, protože se teď připravujeme třífázově. Dvakrát led a jednou posilovna. Ale pevně věřím, že to potom v sezoně zúročíme,“ dodal trenér Kolína Petr Buben.

Ve středu proti Stavangeru

Volna si mladí hokejisté neužijí ani v tomto týdnu. K zápasu naskočí rovnou třikrát. V úterý 4.9. od 18.00 hodin hostí juniorku Kladna, na jejímž ledě remizovali 4:4. Ve středu 5.9. taktéž na domácím ledě přivítají od 19.00 hodin norský celek Stavanger Oilers a do třetice se před domácím publikem představí v pátek 7.9.. To se poprvé letos utkají s pražskou Kobrou. Zápas začíná v 19.00 hodin.

Áčko jede v úterý do Roudnice, kterou v posledním zápase porazilo 6:1. Zápas začíná v 18.00 hodin.