„Konečně první tři body," oddechl si trenér Michal Škopek.

„V důležitém zápase v konečném souboji o možných "šest bodů" jsme dokázali na domácí palubovce konečně plně bodovat. Tým Ludis si v loňské sezoně zahrál jako nováček druhou ligu, ale nakonec se v této soutěži neudržel. My jsme potřebovali nutně vyhrát a to se podařilo," poznamenal Škopek.

Jeho tým o výhře rozhodl již v prvním poločase, který vyhrál o pět gólů.

„Ludis naštěstí nepřijel 
v plné síle, a tak jsme do zápasu vstoupili s taktikou vyčkat, jak na tom hráči soupeře budou výkonnostně. Po několika minutách jsme začali napadat hru soupeře a vytvářeli tlak, který přinesl jasnou převahu a góly," podotkl Škopek.

První otevřel skóre Kovařík, který nepohrdl přihrávkou od Linharta. Další gól přidal sám Linhart, který bombou prostřelil hostujícího gólmana. „Hosty jsme přehrávali ve všech směrech, ale i oni se díky naší otevřené obraně dostávali 
z brejkových pozic do šancí. Nás ale podržel svými výbornými zákroky Karban, který si vychytal poločasovou nulu. Do druhé půle jsme vstoupili s krásným náskokem a také novou posilou. Do branky se postavil Jirka Kašpar, bývalý exligista z Pardubic. Bohužel jsme ve hře polevili a svými lajdáckými nepřesnostmi dostali do hry soupeře a Kašparovi v premiéře moc nepomohli. Hosté snížili na rozdíl dvou gólů, ale nakonec jsme dokázali gólem dobře hrajícího Fundy opět uskočit na rozdíl tří branek, které jsme již do konce zápasu udrželi," uzavřel Michal Škopek.

Další utkání hraje Kolín již dnes. Od 20 hodin hostuje v hale v Neveklově, kde hraje své zápasy Arsenal Benešov, aktuálně desátý tým tabulky.

Branky: Linhart 3, Funda 2, Pačes, Kovařík, Hejduk, Seifert. Poločas: 5:0.
Sestava: Karban (Kašpar) – Seifert, Funda, Šváb, Hejduk – Linhart, Pačes, Kovařík, Pěkný.