Na nohou a plni očekávání. Už v sobotu 12. září se hokejisté Kolína představí v úvodním kole Chance ligy, když nastoupí na horkém ledě favorizovaného Kladna. Premiéra před vlastními fanoušky pak na kozlí partu čeká příští středu 16. září od 18:00 hodin proti Vsetínu (původně proti Frýdku-Místku, jehož tým je ale v karanténě).

A tři z vás budou díky Deníku u toho! A pak i po celou sezonu!

Trojice fanoušků Kolína totiž proměnila nabízenou šanci získat permanentní vstupenku na domácí zápasy Kozlů a to na celou sezonu včetně případné nadstavby nebo play off.

Pro zisk permanentky v hodnotě 2 500,- Kč stačilo málo: zakoupit si naše roční digitální předplatné za 799,- Kč. Akce platila pro první tři nejrychlejší kupující. Během hodiny (akce startovala v 10:00) bylo hotovo. Permanentku máme připravenou pro tyto fanoušky: Tomáš Hladík, Václav Stehlík a Dušan Šrámek. Gratulujeme!

Tito čtenáři získávají permanentky v trojnásobné hodnotě, než jakou zaplatili za digitální předplatné Deník.cz. Díky předplatnému navíc získávají ještě další výhodu: neomezený přístup ke všem článkům v kompletní síti regionálních webů deník.cz na celý rok. Už jim tedy neuniknou nejen žádné zprávy o hokejovém Kolínu, jenž se na prvoligovou scénu vrátil po dlouhých 37 letech, ale ani nic dalšího z jedinečného obsahu, který pro vás každý den připravujeme.