Vedení chtělo udělat tuto akci již proti Žďáru, ale předpokládá, že fanoušci již vstupenky z utkání proti Písku mít nebudou, takže je to o zápas odloženo, aby tuto možnost mohlo využít co nejvíce fanoušků.

Ze strany klubu je to omluva za dva poslední domácí mače. Kolín vyhořel střelecky proti Písku, kdy nedal ani gól a prohrál 0:1. Před týdnem proti Klatovům, kde prohrál 2:3 po nájezdech. Místo šesti bodů a skoku v tabulce dopředu získali kolínští hokejisté bod jen jeden a jsou stále pátí, v závěsu za Táborem a Moravskými Budějovicemi.

Třetí domácí zápas v řadě sehrají kolínští hokejisté v sobotu. Tentokrát hostí druhý Žďár nad Sázavou. Reparát po dvou střelecky nevydařených utkáních budou mít tedy velmi těžký.

V tabulce domácích zápasů jsou Kozlové až sedmí, ale venku jsou po Havlíčkovu Brodu druhým nejlepším týmem. V sobotu si budu chtít napravit před domácími diváky reputaci, ale budou to mít těžké. Žďár je druhý. Naposledy sice prohrál s David servisem 3:4 po prodloužení, ale předtím vyhrával a dokonce porazil i první Havlíčkův Brod 4:3.

Zápas proti Žďáru, i za týden proti David servisu, začíná v 17.07 hodin.