Druhý zápas sezony hrají Kozlové doma. Ve středu hostí na svém ledě Vrchlabí. To na startu sezony zvítězilo doma dva nula nad Benátkami nad Jizerou. Hosté tak budou v psychické pohodě. V jejich utkání padly obě branky v první třetině. Dali je Mrňa a Zeman. Další periody už góly nepřinesly. To v zápase Kolína na ledě Přerova nepadl gól v první a třetí části, góly nabídla jen prostřední dvacetiminutovka. A všechny čtyři padly do kolínské brány.

Kozlové měli v prvním utkání také šance, ale z jejich proměňováním byli na štíru. „V první řadě musíme zlepšit produktivitu. Ve druhé se vyvarovat fatálním chybám. Je potřeba, abychom hráli dobře do defenzivy a když se naskytne příležitost, jít do toho na sto procent a dát gól. Musíme se více tlačit do brány,“ střádá plány na druhé utkání sezony jeden z kolínských trenérů Petr Martínek.

Zápasy s Vrchlabím jsou vždy hodně třaskavé. „Je to tak vždycky na ledě i v hledišti. A doudám, že to bude podobné i nyní. Čekám dramatické utkání. My potřebujeme body, abychom se odrazili k dalším zápasům a abychom nalákali naše fanoušky na další utkání,“ uvedl Martínek.

Kolín hrál v přípravě s Vrchlabím dvakrát a oba duely prohrál. U soupeře 3:4, doma 4:6. „Za přípravné zápasy jsem na soupeře naštvaný. Chceme Vrchlabí porazit, uděláme pro to maximum,“ burcuje tým kolínský kormidelník.

Kolínští hokejisté také věří ve velkou podporu fanoušků přímo na stadionu. „Doufám, že přijdou v hojném počtu. Mě návštěvy z prvního kola celkově zklamaly. Já věřím, že Kolín to napraví a bude na stadionu dost lidí,“ přeje si Petr Martínek.