Jediným střelcem Kozlů se stal v zápase kapitán Josef Malý, který vstřelil rovnou hattrick. Nikdo další se k němu nepřidal. Tři góly proti nejlépe střílejícímu týmu soutěže tak byly málo.

Navíc se v polovině třetí třetiny zranil za stavu 5:2 z pohledu domácích gólman Sejpal a zápas musel dochytávat starší dorostenec Březina, který inkasoval ještě dva góly.

Kozlové jsou po 15. kole na osmém místě, bod za sedmým Pískem, se kterým hrají v sobotu. Zápas na kolínském ledě začíná v 17.07 hodin.

Branky: 20. Nováček (Havel, Kovář), 25. Bulín (Lupač), 32. Rytnauer (Krutiš, Matějka), 43. Kliment (Krutiš, Rytnauer), 47. Mikeš (Havel, Nováček), 52. Mikeš (Sobotka, Nováček), 56. Rytnauer (Horký) – 39. Malý (Březina), 46. Malý (Kadlec st, Horyna), 60. Malý (Kadlec ml.). Rozhodčí: Volf – Maloušek, Otáhal. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 445. Třetiny: 1:0, 2:1, 4:2.

Kolín: Sejpal (od 51. Březina) – Hanzl, Zukal, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna, Březina – Malý, Semirád, Zumr – Kozák, Krajňák, Pipek – Kadlec ml., Kadlec st., Černý – Jelínek.