Byla to trochu nuda. Přišlo málo lidí, přijel poslední tým. Padl jeden gól, byli jen dva vyloučení hráči. Co dodat. Kozlové zažívají střeleckou krizi a tentokrát nevsítili ani jeden gól.

Střely měli, některé pak už křečovité, ale řadu povedených.

Ve druhé třetině Panna zacinkal na tyč, i když někteří tvrdí, že puk vyletěl z brány, a ne od venkovní tyčky. Nicméně rozhodčí rozpažil.

K vítězství stačil hostům pouze jeden brejk z první třetiny.

Hosté taky trefili jen tyčku, ale puk se odrazil na hokejku Vlka, který pohodlně zasunul za brankovou čáru.

Po devíti porážkách v řadě si tak konečně připsali nějaké body. Kolínské fanoušky to ale zrovna nepotěšilo.

„Jsme zklamaní. Zklamali jsme fanoušky, neproměňovali jsme šance,“ shrnul stručně střeleckou mizérii asistent trenéra Jiří Pecka.

Branka: 18. Vlk (Koupal, Sýbek). Rozhodčí: Nepomucký – Marek, Horažďovský. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 630. Třetiny: 0:1, 0:0, 0:0.

Kolín: Martínek – Kadlec, Pýcha, Voženílek, Havelka, Barták, Březina – Panna, Zumr, Malý – Kysela, Semirád, Morkes – Kozák, Prokop, Pilný – Netušil.